Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Natalios išvaizda

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyPen. 05 30, 2008 11:31 pm

Čia kalbame apie Oreiro išvaizdą, rengimosi stilių, šukuosenas ir pan. (;
Atgal į viršų Go down
Cinderella
Adminė
Adminė
Cinderella


Pranešimų skaičius : 268
Join date : 2008-05-26
Age : 30
Miestas : Vilnius

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyPen. 05 30, 2008 11:35 pm

Uh man patinka jos stilius, labai. Cool Tos ryškios spalvos, išskirtinumas.. I love you Nors tenka pripažint, kad kartais būna apsirengusi kiek keistokai Laughing
O šukuosenos - gražiausios man buvo Laukiniame Angele, ir Sos mi vida. Dabartinė irgi labai gud. Cool Šeip visokie jai plukai tinka, ir raudoni ir šviesūs, ir visaip apkirpti. Tik va, kai buvo visiškai trumpais tai man nepatiko.
No
Atgal į viršų Go down
https://huracan.forumlt.com
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyPen. 05 30, 2008 11:41 pm

Pastaruoju metu jos plaukai gražiai atrodo. (; Ir kaip dabar, išsišviesino. Nepatiko kai ji buvo varnos juodumo plaukais ir su ta trikampe grifka -> Natalios išvaizda Granrex1ap3 Rolling Eyes Taip pat trumpais plaukais. Ilgi plaukai kiekvieną merginą dažniausiai labiau puošia. :} Dar tie ryškiai kaštoniai (raudoni) ją padarė tokią vaikišką. O dabar atrodo rimta, tvarkinga, bet be galo graži moteris. Smile Iš tiesų ji man labai graži. Figūra. I love you Na, tik tiek, kad dar nėra gimdžiusi. Surprised O apsirengimo stilius man jos irgi priimtas, bent jau koks yra šiuo metu. ;}
Atgal į viršų Go down
Cinderella
Adminė
Adminė
Cinderella


Pranešimų skaičius : 268
Join date : 2008-05-26
Age : 30
Miestas : Vilnius

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyPen. 05 30, 2008 11:44 pm

Man irgi nepatiko ta "Tu veneninė Laughing " šukuosena. No Vat vat, figūrą tikrai labai gerą turi. I love you
Atgal į viršų Go down
https://huracan.forumlt.com
Erikys

Erikys


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-06-04
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyPen. 06 13, 2008 11:03 pm

Ir šiaip pas ją viskas tobulai natūralu (ta prasme iš prigimties graži, negu kaip kitos, papus pasididina ir jau world the most sexy woman).
Atgal į viršų Go down
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyŠt. 06 14, 2008 1:55 pm

Tai jau tikrai, nes ji nėra plastinių operacijų dariusis, kiek žinau. ;>
Atgal į viršų Go down
Roby
Moderatorė
Roby


Pranešimų skaičius : 107
Join date : 2008-05-26
Age : 32
Miestas : Kedainiai

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyŠt. 06 14, 2008 3:02 pm

jo išprigimties gražuolė sunny figūra,feisas,plaukai nuostabūs cyclops
Atgal į viršų Go down
http://www.cami-bordonaba.ten.lt
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyTr. 07 09, 2008 10:56 pm

Ir dabar man priimtinesnis jos apsirengimo stilius. Kažkaip gražiai, moteriškai rengiasi.. :} Surprised
Atgal į viršų Go down
Erikys

Erikys


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-06-04
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyKv. 07 10, 2008 9:55 pm

Aha moteriškai rengiasi man irgi atrodo gražiai sunny
Atgal į viršų Go down
Cinderella
Adminė
Adminė
Cinderella


Pranešimų skaičius : 268
Join date : 2008-05-26
Age : 30
Miestas : Vilnius

Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda EmptyPen. 07 25, 2008 11:59 pm

Na va tikrai, dabar tokia subrendusi moteris, elegantiška.. I love you
Atgal į viršų Go down
https://huracan.forumlt.com
Sponsored content





Natalios išvaizda Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalios išvaizda   Natalios išvaizda Empty

Atgal į viršų Go down
 
Natalios išvaizda
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Natalia Oreiro :: Diskusijos-
Pereiti į: