Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptyŠt. 08 16, 2008 8:43 pm

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Normale002dh11tb8 Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Radionaty28529cb5

Rugpjūčio 13 dieną (trečiadienį), Natalia svečiavosi radio stotyje 100 (99,9 FM) ir kalbėjo apie savo plaukų pokyčius (dabar ji vėl tamsiais plaukais) ir reklamavo "Sedal". Taip pat ji susitiko su 20 nugalėtojų "Sedal" konkurse.

Video čia ir čia.
Atgal į viršų Go down
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptyŠt. 08 16, 2008 9:31 pm

Štai trumpas interviu, kurį Natalia davė žurnalistei, būdama argentiniečių radio stotyje 100. Vaizdo reportažą galite pažiūrėti čia.

R: Kas nutiko? Tu buvai blondinė.
N: Matai, gyvenime aš nieko nelaukiu ir kaskart keičiuosi.
R: Tai yra istorija, tu ir tavo plaukai.
N: Būtent, aš ir mano plaukai.
R: Tu man pasakojai apie internetą, kada tu filmuosiesi, kada mes tai galėsime išvysti?
N: Aš jau jame filmuojuosi, serialas bus pradėtas rodyti nuo spalio internetu, jį dar galės žiūrėti mobiliajame telefone. Tai puikus projektas ir man kažkas super naujo. Tai istorija apie Amando O, mano vaidmuo Amandos, svarbios tarptautinės žvaigždės, labai žymios, bet despotiškos, ji visus veikia blogiu, savo asistentus, fanus... Ji mano, kad yra numeris vienas, turi didelį ego ir yra įsimylėjusį Dante, Luciano Castro personažą, kuris...
R: Užteks! Nauja laiminga porelė...
N: Na, iš pradžių nelabai laiminga, nes mes esame super blogi... Aš tikiuosi, kad kitą metą filmuosiuosi dar vienoje muilo operoje. Bet tai bus kitąmet, prieš juostą su Diego Peretti ir Norma Aleandro, juosta vadinsis "Mśsica en espera" ("Muzika tikėjime")... Tai romantinė komedija. Labai graži. Filme aš nėščia, taigi... Mhmm..
R: Tai patogu ar...
N: Labai patogu. Man tai patinka, patinka rūbai, ir tai bus pirmoji premjera kitų metų pirmaisiais mėnesiais. Be to, aš pristatysiu Un sol para los chicos šį šeštadienį.
R: Kitą kartą tu turėsi vesti laidą vaikams ir turėti savo vaiką, nes...
N: Ai, ne.
R: Ne?
N: Kol kas dar nei vienas iš šių dalykų.
R: Na, tai iki. Mes lekiame
.
Atgal į viršų Go down
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptyŠt. 08 23, 2008 4:22 pm

Man gražiai Naty atrodo ir su šviesiais, ir su tamsiais plaukais. Laughing yeah
Atgal į viršų Go down
Erikys

Erikys


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-06-04
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptyŠt. 08 23, 2008 5:46 pm

Juodais plaukais vyresnė atrodo..
Atgal į viršų Go down
Cinderella
Adminė
Adminė
Cinderella


Pranešimų skaičius : 268
Join date : 2008-05-26
Age : 30
Miestas : Vilnius

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptyŠt. 08 23, 2008 10:08 pm

Kokia graži Exclamation Exclamation Exclamation Daug gražesnė tamsiais, ir man kaip tik jaunesnė kažkodėl atrodo inlove inlove
Atgal į viršų Go down
https://huracan.forumlt.com
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptyŠt. 08 23, 2008 10:48 pm

Man manau irgi vyresnė, bet vistiek gražiai.. Razz
Atgal į viršų Go down
Erikys

Erikys


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-06-04
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptySk. 08 24, 2008 12:55 pm

Vieną dalyką visos žinom, kad jai viskas tinka I love you
Atgal į viršų Go down
Egzotika
Adminė
Adminė
Egzotika


Pranešimų skaičius : 284
Join date : 2008-05-26
Age : 31
Miestas : Mažeikiai

Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! EmptySk. 08 24, 2008 2:14 pm

Aha. :} MANO AVĄ UŽSIDĖJAI. affraid affraid Laughing Laughing Embarassed
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!   Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Natalia radio stotyje + vėl tamsiaplaukė!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Natalia Oreiro

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Natalia Oreiro :: Naujienos-
Pereiti į: